Mobil ve Cep Telefonlarındanda İzleyebileceğiniz Ali Cengiz Oyunu Filmi Yeşilçam Erotik furyasından en akılda kalıcı ve komedi tarzında olanıdır.  Ali Cengiz Oyunu Komedi üstadı Aydemir akbaşın başrolde yer aldığı 1970 yapımı yerli menşei filmdir.

Aydemir Akbaş hapishaneden tahliye olmak üzeredir. Aydemir son derece çapkın bir adam olduğundan başı devamlı cinsellik konusunda derde girmiş ve kendini bi şekilde hapiste bulmaktadır.
Aydemir’in mahallesine yakında kavuşacaktır fakat artık mahallede ondan daha şevhetli bir adam vardır. Adam son derece kibar, iyi giyinimli ve zengin birisidir. Evinde 3 güzel seksi hanımla yaşamaktadır. Herkes adamın üç hanımı birden nasıl yönetim ettiğini iyi mi böyle performansa sahip bulunduğunu merak etmektedir. İşin aslı ise öyle değildir. Insanın yanında ki üç alev ateş kız sevgilileri değil kız kardeşleridir. Zengin adam onlara iyi kız kardeşlerinin yanında duracak onlarla ilgilenecek hanım hizmetçi arayışındadır. Aydemir fazla uzun sürmeden mahalleye adımını atar. İlk iş olarak kahveye gider. Kahvede yakın arkadaşı olan çırak ortalıkta yoktur. Çaycı çırağı varlıklı insanın evini gözetlemekle meşguldür. Röntgenci çırak evin karşısındaki bir ağaca çıkıp evde olup sonlanmış olan cinsellik ve sevişmeleri dürbünle gözetlemenin tadını çıkarıyordur. Tam o sırada çapkın Aydemir çırağı ağaçtan indirir ve Perihan Ateş’in yabancı bir insanla yatak odasında ki sevişmelerini izler.
Çok geçmeden zengin adamın kadın hizmetçi aradığının bilgisi Aydemir’in kulağına gider. Aydemir Akbaş hanım kılığına girerek iş başvurusunu bizzat yapar. Varlıklı adam Aydemir’in hareketlerinden hiç şüphelenmez işin güzel tarafı Aydemir Akbaş’tan hoşlanır. Kısaca Kamile ablamızdan Üç güzel kız kardeş evin içinde çıplak şekilde gezmekten , seks sohbetleri yapmaktan hiç çekinmeyen fazlaca rahat kızlardır. Elif Pektaş banyoda duş alırken Kamile’yi çağırır. Kamile küvette köpükler içindeki kadını lifler. Bir kaç dakika sonrasında kızıl saçlı güzel Perihan Ateş bakıcı kadınımız Kamile’yi çağırır. Masaj odasında çıplak şekilde uzanan Perihan Ateş’e bakıcı hanımımız güzel bir masaj yapar. Aydemir Akbaş , önünde çıplak halde yatan genç kızın tüm vücudunu yavaş yavaş okşayarak masaj yapar. Kamile tam kendini masaja kaptırmışken içerden sarı saçlı fıstık Ülkü Özen ayağını burkulmuş olduğu için yardım ister. Kamile yatak odasına girdğinde sarı saçlı kız yatakta çıplak şekilde acı çekmektedir. Aydemir Akbaş artık istediği ortamdadır. Bu üç güzel türk kızıyla grup seks fantezilerini hayata geçirmek için yüzyılın şansını yakalamıştır. Fakat bu güzel kızların abisi Kamile’yi hiç rahat bırakmıyacaktır. Çünkü bakıcı kadından çok etkilenmiştir. Bu güldürü erotik karışımı film Aydemir Akbaş’ın da oyunculuğuyla daha da keyifli olmuş.

  • yerlierotikfilm
Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir