King Lear 2018 İzle

King Lear, büyük bir kralın drama filmi. 2018 Yılı filminde, artık oldukça yaşlanmış bir Kral olan Lear, üç kızına topraklarını emanet etme kararı alır. Ancak kızları arasında anlaşmazlıklar ve ihtiraslar yaşanmaya başladığında, Kral ne yapacağını şaşırmış bir hale gelecektir. Full drama filmi tek part izle.

Le coeur en brailleTürkçe Dublaj

Marie okulda başarılı genç bir kızdır. Victor ise tam tersine tembel ve vurdunduymaz bir gençtir. Bu samimi ikili kısa sürede aşık olurlar. Fakat ansızın gelen bir hastalık Marie’in gözlerini alır. Bundan sonra ise ikili arasında var olan dramatik bağ güçlenmeye başlar.

Kapımdaki Aşk 2017 Türkçe Dublaj İzle

Alice kocasından ayrılmış orta yaşlı, iki kız annesi bir kadındır. Ayrılığın ardından mahkeme kızlarının onda kalmasına hüküm eder. Alice yeni bir eve taşındığında ise, onu büyük bir aşk beklemektedir. Tam 40 yaşına girdiği gece kapısını çalan iki adam, hayatına büyük bir mutluluk katacaktır ve bu olay bir çok komik olayın […]

Free Rein: The Twelve Neighs of Christmas İzle

Genç bir kız, tatil yapmak amacı ile güzel bir kasabaya seyahat eder. Full bir aile ve drama filmi olan Free Rein: The Twelve Neighs of Christmas isimli yapım, aile ve dram türü olarak karşımızda. 2018 yılının etkileyici filmlerinden birisi ve son derece duygusal bir film.

Stay Hungry Full İzle

Arnold Schwarzenegger’in ilk filmlerinden birisi olan komedi filminde, bölgedeki tüm yapıları satın almış oldukça zengin bir şirket ve ona karşı direnen bir avuç insanın maceraları anlatılıyor. Film, 70’li yılların muhteşem doğasını gözler önüne seriyor.

Divine Access Türkçe Dublaj İzle

Divine Access filmi, 2015 yılı yapımı, komedi ile drama harmanlaması başarılı bir film. IMDb’den 5.7 oy ortalaması almış yapım, genç bir adamın başından geçen tuhaf olayların anlatıldığı sürükleyici bir film olarak dikkat çekiyor.

Christmas With a View Türkçe Dublaj İzle

Christmas With a View 2018 yılı yapımı dram ve romantik filmde, ünlü bir kayak merkezinde yaşanan bir aşk hikayesi ele alınmış. Genç bir kadın, sorumlusu olduğu elit bir restaurant içerisinde zor günler geçirmektedir. Fakat bir yabancı, hayatını değiştirmek için ona bir fırsat sunacaktır.

Sahipsiz Çocuk Türkçe Dublaj İzle

Sahipsiz Çocuk filmi, Sırbistan yapımı bir savaş ve dram filmi. Dört dalda Oscar adaylığı bulunan filmde, küçük bir çocuğun dramatik savaş öyküsüne yer veriliyor. Bosna savaşının patlak vermesi ile birlikte, savaştan en çok etkilenenler yine çocuklar olur. Küçük bir çocuğun dağda tek başına bulunması ise, büyük bir dramanın başlangıcıdır. erotik […]