Free Rein: The Twelve Neighs of Christmas İzle

Genç bir kız, tatil yapmak amacı ile güzel bir kasabaya seyahat eder. Full bir aile ve drama filmi olan Free Rein: The Twelve Neighs of Christmas isimli yapım, aile ve dram türü olarak karşımızda. 2018 yılının etkileyici filmlerinden birisi ve son derece duygusal bir film.

Stay Hungry Full İzle

Arnold Schwarzenegger’in ilk filmlerinden birisi olan komedi filminde, bölgedeki tüm yapıları satın almış oldukça zengin bir şirket ve ona karşı direnen bir avuç insanın maceraları anlatılıyor. Film, 70’li yılların muhteşem doğasını gözler önüne seriyor.

Divine Access Türkçe Dublaj İzle

Divine Access filmi, 2015 yılı yapımı, komedi ile drama harmanlaması başarılı bir film. IMDb’den 5.7 oy ortalaması almış yapım, genç bir adamın başından geçen tuhaf olayların anlatıldığı sürükleyici bir film olarak dikkat çekiyor.

Christmas With a View Türkçe Dublaj İzle

Christmas With a View 2018 yılı yapımı dram ve romantik filmde, ünlü bir kayak merkezinde yaşanan bir aşk hikayesi ele alınmış. Genç bir kadın, sorumlusu olduğu elit bir restaurant içerisinde zor günler geçirmektedir. Fakat bir yabancı, hayatını değiştirmek için ona bir fırsat sunacaktır.

Sahipsiz Çocuk Türkçe Dublaj İzle

Sahipsiz Çocuk filmi, Sırbistan yapımı bir savaş ve dram filmi. Dört dalda Oscar adaylığı bulunan filmde, küçük bir çocuğun dramatik savaş öyküsüne yer veriliyor. Bosna savaşının patlak vermesi ile birlikte, savaştan en çok etkilenenler yine çocuklar olur. Küçük bir çocuğun dağda tek başına bulunması ise, büyük bir dramanın başlangıcıdır.

Yakışıklı Prens İzle

Yakışıklı bir prens, kendisine deliler gibi aşık üç güzel prenses ile aynı kaderi paylaşmaktadır. Üç prenses, bu genç prense aşık olmuşlar, aralarında paylaşamamaktadırlar. 2018 yılının yeni animasyon filmlerinden birisi olan Yakışıklı Prens filmini izle.

Hold the Dark 2018 İzle

Oğlu kurtlar tarafından kaçırılan bir anne, uzman bir vahşi yaşam bilimci ile iletişime geçer. Bu adam ile birlikte oğlunu aramaya koyulduklarında ise, farkında olmadan birbirlerine yakınlaşmaya başlayacaklardır.

Si tu voyais son coeur Film İzle

2017 yılının saklı kalmış dram filmlerinden birisi olan Si tu voyais son coeur filmi, Fransa vatandaşı bir çingenenin, yaşadığı yerden kovulması ile büyük bir dramaya dönüşüyor. Film bir kitap uyarlaması yapımdır.

Tıpkı Ebeveynlerimiz Gibi Tek Part İzle

Sıradan yapımlardan farklı olarak, büyük bir dramayı anlatan Tıpkı Ebeveynlerimiz Gibi filmi, 2017 yapımı bir Brezilya filmidir. Genç bir kadın, iki kızı ve tutarsız eşi ile uğraşmakta, bu arada çok kısa bir süre önce öğrendiği sarsıcı bir gerçek ile boğuşmak zorunda kalmıştır.