Rahibe 2018 İzle Türkçe Dublaj

Rahibe – The Nun filmi, 2018 yılı beklenen filmlerinden bir tanesiydi. Ölen bir rahibeyi araştıran din görevlileri, araştırma yaptıkları kilisede korkunç sırlar olduğu konusunda hem fikirdirler. Ancak bu korkunç kilisede yaşananlar sıradan olaylar olmamakla birlikte, araştırmacı gruba korkunç tesirlerde bulunacaktır.

Die kleine Hexe 2018 Film İzle

Die kleine Hexe – Küçük cadı filmi, cadılar ile alakalı çekilmiş bir aile ve macera filmi. Alman komedi mizahına uygun olarak çekilmiş aile filminde, 127 yıllık bir cadılık tecrübesi olan genç cadı, diğerlerinden çok ama çok farklı bir yapıya sahiptir.

Karı & Koca 2017 İtalyan Filmi İzle

Moglie e marito orjinal isimli filmde, on senelik evli bir çift boşanma aşamasına gelirler. Boşanmamak için doktor tavsiyesiyle bir operasyon geçirmeyi kabul eden karı ve kocayı çok komik olaylar beklemektedir. 2017 İtalyan filmi izle.

Stay Hungry Full İzle

Arnold Schwarzenegger’in ilk filmlerinden birisi olan komedi filminde, bölgedeki tüm yapıları satın almış oldukça zengin bir şirket ve ona karşı direnen bir avuç insanın maceraları anlatılıyor. Film, 70’li yılların muhteşem doğasını gözler önüne seriyor.

The Christmas Chronicles 2018

The Christmas Chronicles 2018 filmi, yeni bir noel arifesi yapımı olarak karşımızda. IMDb sitesinden yüksek oy alan komedi filmi, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak türden.

Nothing to Hide 2018 Film İzle

Nothing to Hide 2018 Fransız filminde, hayatımıza giren cep telefonlarının kötü kullanımına işaret ediyor. Küçük bir arkadaş topluluğu aile yemeğinde bir araya gelirler. Sempatik başlayan gecenin ilerleyen saatleri, ortaya atılan uçuk bir fikir sonucunda karmaşık bir hal alacaktır.

Divine Access Türkçe Dublaj İzle

Divine Access filmi, 2015 yılı yapımı, komedi ile drama harmanlaması başarılı bir film. IMDb’den 5.7 oy ortalaması almış yapım, genç bir adamın başından geçen tuhaf olayların anlatıldığı sürükleyici bir film olarak dikkat çekiyor.

Christopher Robin Full İzle

Christopher Robin çocukluk yıllarında zaman geçirdiği büyüleyici ormandan uzak, aile babası olmuş bir tetişkindir. Aile hayatında sıkıntılar yaşayan genç adam, ailesinin çıktığı bir tatile katılmaz ve eski tüylü dostlarını ziyarete gider. Burada eski günleri yaad eden genç adam, hayvan dostları ile maceralara atılacaktır.

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Türkçe Film İzle

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filmi, Dracula ile çevresindekilerin başından geçen macera dolu bir olayı anlatıyor. Dracula, kızı tarafından ayarlanan bir yaz tatili projesi ile yüzleşmek için uzun bir gemi turuna çıkar. Geminin kaptanına aşık olacağını ise aklının ucundan bile geçirmemektedir.