Lekeli Kadın Bir Yosmanın Macerasını Anlatan Türk Menşei Film. Zerrin İstanbul’da bir ihtişamlı bir evde escortluk yapmaktadır. Birçok kodaman Zerrin ile seks yapmak ve birlikte olmak için servet dökmektedir. Kendilerine aşık etmek için yapmayacakları yoktur. Zerrin yaşadığı hayattan yorulmuş artık hayat kadınlığı yapmak istememektedir .insanların yataktaki absürt fantezilerinden sıkılmış ilginç fantezilerini ve güzel vücudunu paralı erkeklere sunarak para kazanmaktan artık bıkmıştır. Oda her genç kızın hayalindeki gibi gelinlik giyip mutlu bir yuva kurmak ister.
Felçli roman yazarı Mesut ise tekerlekli sandalyeye mahkumdur. biraderi Enver ise kendi halinde durgun iş adamıdır. Hayat kadını Zerrin Egeliler ile yazar Mesut’un hayatları abisinin sayesinde bütünleşecektir. Enver ilk etapta aşka düştüğü kara yağız hayat kadını Zerrini evine davet eder. Tekerlekli sandalyeye mecbur olan Mesut, biraderi Enver ve ihtişamlı güzel Zerrin Egeliler aynı evde entrikalarla dolu saatler geçirecektir.

Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir